Seriový nábytek

Náš bytový nábytek je vyroben tak, aby zákazníka oslovil nejen svou funkčností a pohodlím, ale také kvalitním českým designem a elegantností. Neustálé zkvalitňování našich nábytkových sestav je naším krédem, jak uspokojit zákazníka.

Bytový nábytek LARGO

Tento soubor bytového nábytku je vyráběn v bukové dýze, exponované hrany jsou opatřeny nákližky z masivního dřeva stejně tak jako rámové konstrukce. Soubor obsahuje cca 80 prvků pro kompletní vybavení obývacích pokojů a ložnic. Vyrábí se ve čtyřech barevných provedeních. Kombinace barev působí uklidňujícím dojmem a použité materiály dávají vyniknout přirozené kráse dřeva. Tento nábytek má spoustu zajímavých konstrukčních řešení, například otevírání otočných dveří komod umožňuje flexibilní zakrytí krajových částí nebo středového zásuvkového dílu.

Bytový nábytek VARIO

Tato řada obsahuje více jak 200 prvků nábytku do obývacích pokojů a ložnic, z nichž si každý může vytvořit skladbu nábytku dle svých představ. Jedná se o nábytek vysoké kvality, který je nabízen ve dvou cenových kategoriích. Provedení STANDARD se vyrábí z dubové dýhy, která se moří na odstíny wenge, dub bělený, ořech, mahagon a teak. Provedení VÝBĚR se vyrábí především z exotických dýh jatoba, ořech americký, třešeň americká. Nábytek je osazen kvalitním kováním značkových firem BLUM a HETTICH. Na zásuvky jsou použity skryté plnovýsuvy TANDEM s tichým dovíráním BLUMOTION nebo bezúchytkové otevírání TIP ON. Skleněné prvky mohou být v čirém, nebo pískovaném skle – SATINATO.

Bytový nábytek VARIO TREND

Tento nábytek navazuje na úspěšnou řadu nábytku VARIO. Bytový nábytek VARIO TREND se vyrábí z laminotřískových desek od světových firem Kaindl, Kronospan a Egger. Soubor obsahuje v základní nabídce téměř 200 prvků nábytku. Lze si vybrat ze 14 dřevodekorů, které dokonale imitují přírodní dřevo. Dvířka a čela zásuvek jsou standardně dokončovány nástřikem v bílé barvě. Je však možné dokončit je na přání zákazníka jiným barevným nástřikem. Lze si vybrat jakýkoliv odstín barvy v matném provedení nebo ve vysokém lesku. Na nábytek je použito kvalitní kování renomovaných firem HETTICH a BLUM s doživotní zárukou.

Kancelářský nábytek ŠÉF

Kancelářský nábytek ŠÉF se vyrábí v licenci firmy NO+BL. Jedná se o komplexní řadu dýhovaného nábytku, přičemž standardně použitou dřevinou je dubová dýha. Program ŠÉF se vyrábí v několika variantách, a to ŠÉF, ŠÉF LUX a ŠÉF NOVA. Skříňový nábytek umožňuje vyskládat z 36 prvků jakoukoli sestavu dle požadavků zákazníka. Velkou výhodou stolů je pevná konstrukce s průběžnou trnoží, která zajišťuje enormní pevnost i po několika stěhováních. Program ŠÉF běžně doplňujeme atypickými prvky dle přání klientů, které jsme připraveni navrhnout a vyrobit v termínu dodávky sériového nábytku.