Zakázková výroba

Zabýváme se výrobou zakázkových interiérů a zakázkového nábytku v tuzemsku i zahraničí. Zhotovujeme návrhy i realizaci interiérů dle požadavků zákazníka. Upřednostňujeme individuální přístup od prvotního setkání až po realizaci. Kompletní vybavení interiérů nábytkem zajišťujeme včetně dopravy, montáže a souvisejících subdodávek.

Jednání se zákazníkem

V rámci našeho prvního setkání s Vámi zkonzultujeme celou Vaši zakázku. Náš odborník Vás seznámí s naší firmou, technologií výroby, poradí Vám s výběrem materiálu i možnostmi řešení Vašeho interiéru. Naši zkušení technologové poté provedou cenovou kalkulaci Vaší zakázky, kterou následně odešlou k odsouhlasení. Během našeho jednání s Vámi se snažíme maximálně vyhovět Vašim požadavkům a splnit veškerá Vaše přání.

Zaměření

Náš vyškolený personál provede po prvotní konzultaci zaměření, při kterém zjistí skutečné rozměry Vašich prostor, které slouží jako podklad pro 3D vizualizaci a výkresovou dokumentaci.

3D vizualizace

Po odsouhlasení cenové nabídky a zaměření Vašich prostor, provedeme návrh konstrukce a designu nábytku na základě Vašeho požadavku. Provádíme počítačovou vizualizaci veškerého standardního i atypického nábytku. Při našich 3D vizualizacích používáme profesionální program TurboCAD, který nabízí vysokou úroveň v navrhování konstrukčního řešení.

Výkresová dokumentace

Dalším krokem po sestavení 3D návrhu je vytvoření detailní výkresové dokumentace. Jednotlivé sestavy nábytku jsou okótovány a v podobě výkresů představují podklad pro výrobu a CNC zařízení.

Výroba

Patříme k nejlépe vybaveným provozům na výrobu nábytku v ČR. Při naší výrobě se řídíme nejnovějšími trendy. K dispozici máme moderní CNC centrum, profesionální vrtací centrum, a nářezové centrum s automatickými pilami, které je schopné v krátkém čase nařezat velké množství materiálu. Povrchová úprava nábytku je řešena vytvrzováním laku UV zářením na speciální navalovací lince. Provádíme lakování ve vysokém lesku i matu. Povrchovou úpravu provádíme ze vzorníku NCS a RAL, popřípadě tónování a lakování dýhy či masivu.

Montáž u zákazníka

Náš zkušený montážní tým provádí odbornou montáž na místě realizace zakázky po celé ČR. S montáží zajišťujeme také dopravu všech dílů nábytku přímo k zákazníkovi.

Předání zakázky

Po odborné montáži Vás navštíví náš obchodní zástupce, který s Vámi projedná zrealizovanou zakázku. Po společném jednání následuje předání hotové zakázky.